Arabalar ve Hafif Ticari Taşıtlar

Daha yüksek enerji verimliliğine geçiş

Artan çevre bilinci ve daha sıkı emisyon yönetmelikleri ile otomotiv sektörü, benzersiz bir değişim dönemine doğru gidiyor. Bilgisayar teknolojisi, pek çok araç sistemleri için kontrol ve izleme düzenlemelerine geçiyor. Hafif alaşım gibi yeni malzemeler, özel araçlardan yaygın üretime geçmekte ve yeni teknolojiler, daha fazla emisyon kısıtlamaları getirmekte.

Mühendislik araçları ve araç sistemlerine dahil olanlar için bunlar ve diğer değişiklikler, olasılıkları ve güçlükleri sergiler. Otomotiv sektöründe yüzyılı aşkın deneyime sahip SKF sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Daha düşük CO2 - şimdi SKF'de mümkün

Dünyanın ilk yataklı rulman ünitelerini ve müşteriye özel tasarlanmış ilk motor yağı keçelerini geliştirdik. Bugün ise SKF, CO2 emisyonlarının düşürülmesini sağlamak amacıyla basit bir rulman ve keçeden sensörlü rulmanlar ve komple güç aktarım ürünleri çözümüne kadar tam bir ürün ve servis portföyü sunar. Ayrıca; hem mevcut, hem de gelecekteki güç aktarma ürünleri konseptleri için CO2 tasarruflarını hesaplayabilen tescilli yazılım da sunuyoruz. 

Güçlükleriniz ne olursa olsun SKF, emisyonu azaltmak, yakıt verimliliğini artırmak ve hızla değişen pazara ayak uydurabilmek için düşük sürtünme ve ağırlıkta çözümler geliştirmenize yardımcı oluyor.